O nás

Jsme moderní "PartyBand" z Prahy, který rozproudí váš večírek, oslavu či svatbu. Kapela The Stream je složená ze zkušených a profesionálních muzikantů z Čech a Slovenska.

A modern covers band with a touch of class. Music to suit any Party, Event, Wedding... and more
Experienced and professional musicians from The Czech Republic and Slovakia.

Naši klienti / Our clients

Pilsner urquell, Newton Media, Česká Spořitelna, Coca Cola, Beiersdorf, Modrá Pyramida, Adastra, Novartis a mnoho dalších.

 

Martin Ševčík

zpěvák, kytarista a hudebník. Finalista soutěže Česko Hledá SuperStar III, kde obsadil konečné 5. místo. V hudbě se pohybuje přes 10 let a má za sebou spousty projektů (Martin Ševčík band, The Players, Doctor Victor nebo The Stream).

Andrej Jurkovič

Pianista, skladatel a hudebník. Absolvent konzervatoře s bohatými zkušenostmi od klasiky, přes Jazz, pop-rock až po hraní s orchestrem. Projekty: The Players, Guy Bennett band, Andrej Jurkovič.

Tomáš Formánek

bubeník, perkusista a hudebník. Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka. V hudbě se rovněž pohybuje přes 10 let. Mimojiné má za sebou muzikantské zkušebosti ze zaoceánské lodi AIDA ve Skandinávii.

Zdeněk Imramovský

Baskytrista a hudebník. Zkušenostmi ostřílený muzikant, který má za sebou spousty projektů, například i s předními českými hudebníky. Projekty: Dark side of the moon CZ (Pink Floyd), U.M.P nebo Navostro.