top of page
Unilever13 2 2020 -620_edited.jpg

NABÍDKA

SVATBY

Pokud hledáte kapelu, která roztančí a pobaví vaše hosty, THE STREAM je rozhodně ta správná volba. Za dobu svého působení má za sebou stovky svateb po celé ČR a Evropě. Až 4 hodiny živé produkce, možnost reprodukované hudby v pauzách, ozvučení proslovů či svatebních her a to vše s vlastní profesionální aparaturou a osvětlením. Kapela rovněž nabízí akustické vystoupení ke svatebním obřadům nebo odpoledním piknikům v menší sestavě.

Zbiroh foto.JPG
Photo by: Matouš Duchek
05ef9512-f106-4e1f-8b45-4ce87e0257b5.jpeg

FIREMNÍ AKCE

THE STREAM má mnohaleté zkušenosti s vystupováním na firemních akcích všech typů. Od velkých korporátních akcí až po komorní večírky. Vlastní aparaturou je kapela schopna zastřešit akce až do 400 osob. V jejim širokém repertoaru si každý rozhodně najde to své. Z vašeho večírku se tak stane jedna velká nezapomenutelná party. Zde se můžete podívat na klienty, pro které měla možnost kapela hrát.

OSLAVY A KONCERTY

Plánujete oslavu narozenin, městský festival, výroční akci nebo si jen chcete udělat s přáteli zábavny večer?Neváhejte nás kontaktovat. Naše vystoupení jsme schopni uzpůsobit různým typům akce. Můžeme nabídnout sólo vystoupení, duo, trio či celou kapelu.

evalangrova-787.jpeg
bottom of page